"Zamki, Dwory i Pałeca"

z cyklu "Znalezione w Polsce"

wystawa Zamki dwory i pałace

Zapraszam na wystawę „Zamki dwory i pałace”.

Wystawa ta jest kolejną w cyklu „Znalezione w Polsce”. Przedstawia jak sama nazwa wskazuje zamki, dwory i pałace na które możemy się natknąć w naszym kraju. Jest początkiem Tryptyku przedstawiającym tego typu zabytki. Na zdjęciach są obiekty znane i będące gdzieś tam na uboczu drogi. Wiele z nich niszczeje a niektórych już nie zobaczymy w takim stanie jak na zdjęciach. Wszystkie prace które można zobaczyć na wystawie zostały wykonane ręczną techniką chromianowo-proszkową. Poprzez nakładanie żelatyny i pigmentu, powolne odsłanianie świateł i cieni są niepowtarzalnym wyrazem tego co zobaczył aparat w chwili gdy znalazłem się przy tych budowlach.

Michał Piotrowski

Wystawa będzie prezentowana do końca wakacji w Zamku Tropsztyn (galeria na wieży oraz w kawiarni) w miejscowości Wytrzyszczka koło Czchowa woj. Małopolskie. Zamek jest otwarty: pn.-pt. godz. 9-17, sob.- niedz. godz. 9-19

 

"Dobry Rocznik"

Wystawa "Dobry Rocznik"

 

 

 

 

"Paszyńskie perełki" oraz "Pejzaże"

 

W mojej  prywatnej galerii "Na schodach".

Wystawę można zobaczyć i pogadać z autorem po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

Pisz, dzwoń, zobacz

 

------------------------------------------------------------------------------

Więcej informacji już wkrótce.

------------------------------------------------------------------------------

W przygotowaniu - kolejne odsłony cyklu "Znalezione w Polsce": Kadisz Jatom, Panichida, Wieczne odpoczywanie, "Baszta Jazz Festiwal", Estetyka niedoskonałości", "Nieznani ludzie Nowego Sącza", "Na niebieskiej szybce", Cykl "Jak w XIX wieku - portret"

Zobacz w galerii - może ty będziesz mecenasem tej wystawy?Czekam na propozycje prezentacji wystawy