Bądź Mecenasem moich wystaw!!!

Co mogę zaoferować

Co oczekuje

Dotychczasowi Mecenasi

 

Co oczekuje?

       STAŁEGO MECENASA MOICH WYSTAW.

   Nie będę owijał w bawełnę - potrzebuje funduszy na zrealizowanie planu, druk plakatów, zaproszeń folderów reklamowych czy publikacji, zakupu ram drewnianych, wydruków oraz materiałów podkładowych i innych niezbędnych do wywołania i obróbki zdjęć. Na wszystkie te zakupy mogę brać rachunki na sponsora by w ten sposób udokumentować moje wydatki.
   Przy realizacji tych przedsięwzięć zakładam oczywiście część środków własnych. Poszczególne zakupy będą rozłożone w czasie celem nie obciążania nadmiernego ofiarodawcy. (Wówczas będę się opierał o niektóre  rzeczy które  posiadam np. antyramy, ramy).

Najbliższe projekty to;

Mały świat muzyki -zdjęcia prezentujące muzyków zarówno na scenie jak i w codziennym trudzie przygotowań, pracy, nauki.

Wystawa "Estetyka niedoskonałości" -to seria wystaw na których zdjęcia będą wykonane starymi technikami. Głownie w technice chromianowo proszkowe albo mokrym kolodionie. Odmienność od obecnie wykonywanych odbitek cyfrowych polega na niemożności uzyskania bardzo dobrej jakości nie tylko w obrazie ale również w materiale na którym on powstaje. Poszarpania emulsji, pęcherzyki powietrza, przetarcia, rysy, zaplamienia wynikające z całkowicie ręcznego przygotowania odbitki powodują, że zaczynamy patrzeć na przedstawione na zdjęciach obrazy z zupełnie innej perspektywy. Dostrzegamy rzeczy, które na co dzień uciekają naszej uwadze.

* "Miasto" - w seria zdjęć życia codziennego miast, miejsc znanych i zupełnie nieznanych zaułków, bram, ale także nowoczesnych wieżowców i sklepów, nawiązujące do starych fotografii ale przedstawiające współczesność.

* "Codzienność" - życie codzienne, praca, ruch w mieście, ludzie...

* "Nowoczesność" - nowoczesne samochody, motory, przedmioty kojarzone z najnowszymi osiągnięciami techniki ... sfotografowane i zaprezentowane w starych technikach fotograficznych

Wystawa "Nieznani ludzie Sądecczyzny" - w projekcie tym pragnę przedstawić na zdjęciach niezwykłych ludzi z Sącza i okolic.
Ludzi którzy mają jakieś pasje, którzy przez swoją prace, działalność tworzą codzienność i niezwykłość naszego regionu.
Jest wiele takich osób znanych tylko nielicznym, często bardziej znanych w Polsce czy na świecie niż w rodzinnym mieście.
Projekt zakłada wystawę zdjęć oraz cykl artykułów na temat tych osób. Być może publikacje książkową.
Jeśli znasz kogoś kogo życie warto w ten sposób udokumentować -napisz do mnie.

Wystawa "Sądeckie Anioły" - wystawa prezentująca zdjęcia ze różnych miejsc ale o jednej tematyce -anioły.
Oprócz wystawy planuje stworzenie prezentacji multimedialnej z wykorzystaniem muzyki Sądeckich muzyków i kompozytorów.

 

Mam wiele zdjęć do prezentacji - Jeśli chciałbyś mieć udział w kolejnych wystawach napisz albo zadzwoń .

Góra strony